Catering teenus: Toitlustuse tellimise eelised

by | 19. juuli 2021 | 0 comments

Toitlustuse planeerimine võib esmapilgul tunduda üsna lihtne. Paljud aga avastavad sündmuse organiseerimise käigus, et on palju asju, mida tuleb arvesse võtta eduka ja meeldejääva ürituse korraldamisel. Just seetõttu aitab catering-ettevõtte poole pöördumine saavutada kvaliteetseid tulemusi.

Loe edasi, et teada saada olulisi fakte ja põhjuseid, miks peaksite kaaluma toitlustuse tellimist teie järgmiseks ürituseks!

Mis on catering?

Kõigepealt selgitame, mida catering täpsemalt endast kujutab. Toitlustamine on sisuliselt toitlustusteenuse pakkumine üritustele. Catering teenused koordineerivad klientidele toidu valmistamist, loomist, kohaletoimetamist ja serveerimist. Toitlustamine nõuab professionaalsust, suurepäraseid suhtlemisoskusi, juhendamisoskusi ja tähelepanelikkust.

Catering teenuse tellimise eelised

Üritust planeerides eelistavad mõned meist teha kõike ise. Toitlustuse tellimine võib aga muuta teie elu palju lihtsamaks, kuna catering teenus võib tuua kasu nii teile kui ka teie külalistele.

Säästab aega ja närve

Sündmuse planeerimine nõuab palju aega ja vaeva. Alustades kaunistustest ja kutsetest ning lõpetades söökide ja jookidega – selleks, et üritus oleks meeldejääv ja terviklik, tuleb arvesse võtta ka pisemad detailid. Kuigi iga element on kahtlemata oluline, toitlustus mängib väga tähtsat rolli. Niisiis, professionaalne catering teenus pakub abikätt toidu planeerimisel ning teeb raskema töö teie eest ära, jättes teile rohkem aega muude oluliste asjadega tegelemiseks.

Mitmekesine menüü

Iga korraldaja puutub üldjuhul kokku kahe peamise väljakutsega ürituse toitlustuse planeerimisel: mida pakkuda ja kuidas seda ellu viia. Catering-ettevõtted annavad nendele küsimustele lihtsad vastused. Ettevõtte tiim istub teiega maha ja arutab teie visiooni ning kõiki üksikasju teie menüü kohta. Olenemata sellest, kas valite midagi nende olemasolevast menüüst või teil on konkreetsed soovid, saavad nad teie soovidele vastu tulla, kuna pakuvad igale kliendile mitmekesiseid menüüvalikuid.

Eriline tähelepanu detailidele

Toitlustusteenus võtab aega oma toidu- ja joogivalikute täiustamiseks ja esitlemiseks sellisel viisil, mis avaldaks teie külalistele muljet. Catering meeskonnal on vajalikud oskused, eelnev töökogemus ja kannatlikkus, et muuta teie nägemust reaalsuseks.
Lisaks sellele oskavad nad ka kohaneda mis tahes keskkonnaga selleks, et kõik toidud ja joogid sobiksid hästi just teie üritusele.

Mille poolest erineb Liveat Green toitlustusteenus?

Meie pakume mobiilset toitlustust. Kuidas see toimib? Protsess algab sellest, et arutame klientidega läbi nende eelistusi ja visiooni. Seejärel me koostame individuaalse menüü vastavalt kliendi soovidele, valmistame road ja toimetame need teie üritusele. Selline toitlustuse variant annab teile täieliku kontrolli sündmuse planeerimisprotsesside üle ning on taskukohane ja lihtne organiseerida.

Liveat Green pakub ainulaadset catering teenust üle terve Eesti. Kombineerides põnevaid menüüvalikuid tervisliku toitumise põhimõtetega, toome teie üritusele kõik mida keha ja hing vajab. Tehke enda elu mugavaks ja tellige meilt toitlustus juba täna!

Kirjutatud - Liveat Green

Iga inimene on unikaalne! Liveat Green eesmärk on tagada tasakaalustatud toitumist individuaalselt igale inimesele arvestades ta eluviisi, energia vajadust ning füsioloogilisi parameetreid.

Kommentaarid

0 Kommentaari

0 Comments

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seonduvad postitused

Mis on Sous Vide?

Mis on Sous Vide?

Tervislik toitumine ei põhine ainult tasakaalustatud toitumiskaval, vaid ka valmistusviisil. Liveat Green on pidevalt innovatiivsete lahenduste otsingul ning...