Mis on Liveat Green Lunch Box?

by | 14. mai 2021 | 0 comments

Kas teil on tööl olles liiga kiire, et tervislikke lõunasööke süüa? Mõnikord võib tunduda, et valida saab ainult poest võileiva ostmise ja kodust lõunasöögi toomise vahel. On aeg seda muuta, sest need pole kaugeltki ainsad variandid ning tänapäeval on meil unikaalne võimalus proovida tervislikke lõunasööke, mis toimetatakse otse teie ukseni. 

Mis on Lunch Box?

Liveat Green Lunch Box on ainus omataoline kontseptsioon Eestis, mis annab kõigile võimaluse tervislikku eluviisi järgida ka tööl olles. Meie pakume viiepäevast lõunamenüüd, mis vastab teie toitumisvajadustele ja tõstab vaimset ja füüsilist heaolu. Olenemata sellest, kas teile meeldib mitmekülgne menüü või hoopis väldite loomseid tooteid, gluteeni või süsivesikuid, on meil teie jaoks ideaalsed lõunasöögi komplektid olemas.

Eelised

Meie Lunch Box teenus pole kaugeltki tavaline toidu kohaletoimetamise teenus. See pole mitte ainult maitsev ja mugav, vaid toob lauale ka palju muid eeliseid.

Kvaliteetsed koostisosad

Meie toidud on valmistatud professionaalse ja kogenud koka poolt. Lõunasöökide valmistamisel kasutame kohalikke, värskeid ja looduslikke koostisosi. Garanteerime, et menüüst leiate alati kõrgeima kvaliteediga tervislikke toite, nagu näiteks värsket lõhet, toitvaid salateid ja köögivilju ning värskeid smuutisid, mis on valmistatud vahetult enne kohaletoimetamist.

Produktiivne pärastlõuna

Töökeskkonnas on oluline, et töötajad oleks produktiivsed ja energiat täis ka pärast lõunapausi. Oleme kindlad, et meie lunch box:

  • Muudab teie tööpäeva pärastlõuna paremaks ja sujuvamaks. 
  • Aitab teil saavutada muljetavaldavaid tulemusi tööl.
  • Tõstab tuju ja isiklikku heaolu.
  • Alandab ärevust ja stressi.

Toitaineterikas & tervislik toit

Me kõik oleme kuulnud, et dieedid teevad pikemas perspektiivis tervisele rohkem halba kui head. Korrektselt mõõdetud toiduained ja õiged koostisosad on aga hea tervise ja ilusa välimuse võti. Kahjuks on paljudel meist ka väga tihe töögraafik ja sageli lihtsalt ei ole aega planeerida toidukordi ette ning mõõta ja kaaluda kõike ükshaaval. Hea uudis on see, et ei peagi, sest Liveat Green toidud on alati valmistatud õige makrotoitainete jaotusega.

Lõunasöök mõjutab üldtervist

Uuringud näitavad, et inimesed, kes söövad tööpäeva jooksul vähem tervislikku toitu, toituvad ebatervislikult ka väljaspool tööd ja on suurema tõenäosusega ülekaalulised ja/või rasvunud ning neil on suurem risk haigestuda diabeedi ja südame- ja veresoonkonna haigustesse, võrreldes nende inimestega, kes toituvad tervislikult.

Soovid tellida tervislikku ja maitsvat lõunat?

Liveat Green teeb teie elu lihtsaks ja valmistab just teie soovidele vastavad road kõigi vajalike toitainetega. Jätke hüvasti toidupoest ostetud igavate suupistete ja valmistoitudega, mis ei toeta teie isiklikke eesmärke. Tellige maitsev ja tervislik lõuna koju või kontorisse juba täna!

Kirjutatud - Liveat Green

Iga inimene on unikaalne! Liveat Green eesmärk on tagada tasakaalustatud toitumist individuaalselt igale inimesele arvestades ta eluviisi, energia vajadust ning füsioloogilisi parameetreid.

Kommentaarid

0 Kommentaari

0 Comments

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seonduvad postitused

Mis on Sous Vide?

Mis on Sous Vide?

Tervislik toitumine ei põhine ainult tasakaalustatud toitumiskaval, vaid ka valmistusviisil. Liveat Green on pidevalt innovatiivsete lahenduste otsingul ning...