Viis põhjust, miks sa vajad Liveat Green teenuseid

by | 30. märts 2021 | 0 comments

Tänapäeval on palju ettevõtteid, mis pakuvad erinevaid imelisi tulemusi lubavaid dieete, teenuseid, ja tooteid. Neid teenuseid on nii palju, et võib olla raske otsustada ühe või teise kasuks. Just sellepärast selgitame sulle meie teenuste kompleksi eeliseid ja mis eristab meid teistest teenuse pakkujatest.

Loe edasi, et teada saada, miks meie teenused on tõeliselt efektiivsed ja miks just sina peaksid neid kasutama!

1. Tasakaalustatud toitumine on tervise võti

Me ei usu ekstreemdieetidesse ja nende tulemuste väärtusesse ühel lihtsal põhjusel – dieedid pakuvad lühiajalisi tulemusi, mis lihtsalt ei toimi pikemas perspektiivis.

Tasakaalustatud toitumine on kõige efektiivsem variant nii füüsilise vormi hoidmiseks kui ka kogu keha tervisele. Ideaalse kaalu ja edukate tulemuste saavutamiseks tuleb protsessile läheneda kui uuele eluviisile, mitte otsida kiiret lahendust.

2. Teaduslik meetod kõige keskmes

Liveat Green maailmas tasakaalustatud toitumine ei koosne lihtsast tervislikust toidust, vaid pigem teadusest. Kõik meie toidu retseptid on koostatud Harris-Benedicti valemi põhjal, mis kasutab sinu põhilist ainevahetuse kiirust ja seejärel rakendab aktiivsuse tegurit, et määrata sinu päevast energiakulu. See on erakordselt täpne viis oma päevase kalorite vajaduse arvutamiseks, kuna me võtame arvesse pikkust, kaalu, vanust ja sugu.

Uuringute järgi Harris-Benedicti valem on efektiivne ja kliinilises praktikas üks kõige sagedamini kasutatavaid võrrandeid, kuna tegu on vanima ja kõige ulatuslikumalt valideeritud valemiga. Lisaks sellele, et me kasutame täpset valemit, Liveat Green kontseptsioon on välja töötatud koostöös dieediarstiga ja toetudes teaduspõhisele meditsiinile.

3. Säästa väärtuslikku aega

Tervislikust toitumisest on muidugi palju lihtsam rääkida, kui midagi päriselt ette võtta. Paljudel meist ei ole piisavalt vaba aega igapäevaselt, et kaaluda kõiki toiduaineid ükshaaval, panna need kuskile kirja ja lisaks sellele veel uurida kui palju makroaineid ja kaloreid on igas juurviljas ja tootes.

Meiega liitudes sa ei pea muretsema ajapuuduse pärast ega otsima uusi tervislikke retsepte, kuna meie toome kõik toidukorrad sulle koju. Kuna sinu mugavus on meie prioriteet, pakume ka tarvilikku teavet sinu toidu koostisainete, makroainete ja kalorite kohta. Tervislik toitumine pole kunagi olnud lihtsam!

4. Maitsvad & tervislikud road

Meie menüü ei koosne ainult looduslikest ja värsketest toiduainetest, vaid ka maitsvatest kooslustest. Üks peamistest tervisliku kehakaalu saavutamise saladustest on maitsev söögikord. Vastupidi levinud arvamusele tervislik toit ei pea olema igav ja ühekülgne.

Kõik meie road on valmistatud meie kogenud peakoka poolt, kes on mööda maailma ringi rännanud ja avastanud tuhandeid retsepte, mis pole ainult maitsvad, vaid ka erakordselt kasulikud tervisele. Õige valmistusviisi abil ja professionaali käe all iga toidukord võib olla mitmekesine ja maitsev. Pidagem meeles: mida igavam toit, seda suurem tõenäosus, et dieet lõpeb söömasööstudega.

5. Individuaalne lähenemine

Meie toitumiskavad on koostatud iga kliendi jaoks individuaalselt, kuna iga inimese toitumisvajadused on erinevad. Koostame isikupärastatud söögikava sinu kehakaalu eesmärkide põhjal. Meie algoritm valib toidusedeli, mis vastab täielikult sinu vajadustele. Seejärel meie tiim koostab tasakaalustatud koduse menüü, mis sisaldab kõike vajalikku. Iga toidukord, mis meie toimetame sinu koju, vastab täielikult sinu isiklikele eesmärkidele, toitumisvajadustele ja maitse-eelistustele.

Soovid individuaalset toitumiskava ja maitsvaid toite otse koju? Looge konto meie lehel ja alustage tervisliku eluviisiga juba täna!

Kirjutatud - Liveat Green

Iga inimene on unikaalne! Liveat Green eesmärk on tagada tasakaalustatud toitumist individuaalselt igale inimesele arvestades ta eluviisi, energia vajadust ning füsioloogilisi parameetreid.

Kommentaarid

0 Kommentaari

0 Comments

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seonduvad postitused

Mis on Sous Vide?

Mis on Sous Vide?

Tervislik toitumine ei põhine ainult tasakaalustatud toitumiskaval, vaid ka valmistusviisil. Liveat Green on pidevalt innovatiivsete lahenduste otsingul ning...