Liveat Green Lunch Box

Põnev lõunasöögi menüü

Meie lõunasöögi komplekt sisaldab kõike vajalikku, et pakkuda Teile kõhtu täitvat, toitaineterohket ning mis kõige tähtsam – maitsvat lõunat, mis põhineb mitmekesistel retseptidel. See tähendab, et saate proovida uusi ja põnevaid toite iga kord, kui tellite meilt lõunapakkumisi. Anname endast parima, et katta kõik Teie vajadused ning olenemata sellest, kas olete taimetoitlane, lapseootel või soovite rohkem või vähem kaloreid süüa – oleme Teile toeks. Tervislik toitumine ei pea olema igav!

Rikkalik lõuna

Nautige lõunapausil olles toite, mis pole mitte ainult ülimaitsvad, vaid annavad ka ülejäänud pärastlõunaks piisavalt energiat. Meie lunch box koosneb värsketest looduslikest koostisosadest ja rikkalikest maitsetest. Alates magusatest, kuid madala kalorsusega, smuutidest, mis alandavad magusaisu, lõpetades toitainerikaste söökidega – kõik, mida keha vajab, on Teie käeulatuses. Iga Liveat Green komplekt sisaldab korrektset makrotoitainete ja energia tasakaalu, mis toetab teie organismi ka väga kiire elurütmiga:

  • Süsivesikud annavad kehale energiat.
  • Valgud täidavad kõhtu ja kaitsevad ülesöömise eest.
  • Õiged rasvaallikad lisavad jõudu kogu ülejäänud päevaks.

Kiire ja mugav

Valmistoidu komplekt. Pole tarvis kulutada aega toidukordade planeerimisele ja ettevalmistamisele terveks nädalaks, sest meie road on söömiseks valmis. Piisab sellest, et Teie sisestate vajalikud andmed tellimuse vormistamisel ning meie valmistame toidud, mis vastavad täielikult teie soovidele ja vajadustele. Nii lihtne see ongi!

Kohaletoimetamine Teile mugavasse asukohta. Saame Teile toidu koju toimetada või tuua otse töö juurde. Pidage meeles oma tervist ja heaolu vaatamata tihedale graafikule.

Paindlik teenus. Söögikomplekte saate valida mis tahes nädalapäeval ning nii sageli kui soovite, olgu see siis iga päev, iga nädal – või üks kord kuus. Kõige olulisem on see, et tervislik toit oleks osa teie elustiilist.

Alustage Liveat Greeni kasutamist!

Liveat Green on eluviis, millega on lihtne kaasa minna

© Liveat Eesti OÜ 2022